Головне управління Міндоходів у Луганській області

ДопомогаДопомога   ПошукПошук   Список учасниківСписок учасників   ГрупиГрупи   ЗареєструватисьЗареєструватись 
 ПрофільПрофіль   Увійти, щоб переглянути приватні повідомленняУвійти, щоб переглянути приватні повідомлення   ВхідВхід 

Інтернет - семінар “Податок на нерухоме майно”
Перейти до сторінки назад  1, 2

Нова тема   Цю тему закрито    Головне управління Міндоходів у Луганській області -> Інтернет-семінар
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
lelyukh

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 18, 2013 12:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

olga.sama написав:
У мене є декілька квартир, чи можу я сама визначити по якій мені скористатись пільгою? Чи податкова вибере сама за більшою площею?
Громадяни, які мають у власності кілька житлових об’єктів, за бажанням можуть звернутися до податкової для визначення об’єкта, за який буде сплачуватися податок на нерухомість. В інакшому випадку пільга застосовуватиметься до того житла, в якому платник податку зареєстрований.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
lelyukh

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 18, 2013 12:06 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ira написав:
Добрий день! Скажіть будь ласка, як я дізнаюсь яку суму податку мені треба платити. Дякую за відповідь.
До 1 липня звітного року податкові органи обчислюють для фізичних осіб суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та надсилають за місцезнаходженням об'єкта житлової нерухомості податкове повідомлення-рішення про суму податку, що підлягає сплаті, а також платіжні реквізити.
Догори
lelyukh

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 18, 2013 12:08 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Маргарита написав:
Добрий ранок, а передбачені штрафи за несвоєчасну сплату цього податку?
Доброго дня! За несвоєчасну сплату податку на нерухомість передбачено штрафні санкції. При затримці сплати до 30 днів сума штрафу складатиме 10 відсотків погашеного податкового боргу, більше 30 днів – 20 відсотків.
Догори
lelyukh

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 18, 2013 12:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Маргарита написав:
Такая еще ситуация. У меня в собственности квартира 60 квадратных метров и дом 150 квадратных метров. Могу ли я воспользоваться льготными для квартиры -120 кв.м и льготными для дома - 250 кв. м и не платить налог?
Льгота предоставляется только на один объект недвижимости. В данном случае Вам будет выгодно воспользоваться льготой на жилой дом.
Догори
lelyukh

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 18, 2013 12:15 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Маргарита написав:
Чи є об'єкти що не будуть оподатковуватися податком на нерухоме майно?
Не оподатковуватимуться об’єкти житлової нерухомості, які перебувають у власності держави або територіальних громад; нерухомість, що розташована у зоні відчуження або безумовного відселення; будівлі дитячих будинків сімейного типу; садовий або дачний будинок, але не більше одного такого об’єкта на платника податку; гуртожитки; об’єкти житлової нерухомості, які належать багатодітним та прийомним сім’ям, у яких виховується троє та більше дітей, але не більше одного такого об’єкта на сім’ю.
Догори
lelyukh

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 18, 2013 12:16 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Виктория написав:
Добрый день! Подскажите, при подсчете метров кв. на которые предоставляется льгота берется жилая площадь либо общая?
В Налоговом кодексе определено, что объектом налогообложения является именно жилая площадь.
Вновь созданная структура Укргосреестр должна предоставить налоговой службе сведения, необходимые для расчета налога на недвижимое имущество.
На их основании на уровне центрального аппарата налоговой службы будет сформирована единая база данных по всем гражданам Украины - владельцам недвижимого имущества, как потенциальным плательщикам налога.
В апреле сформированная база данных будет отправлена в налоговые органы районного уровня, т.е. по месту начисления налога.
Налоговые инспекции в городах и районах, исходя из полученных баз данных, и проведут начисление налога.
Догори
lelyukh

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 18, 2013 12:18 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Александр написав:
Я имею в собственности 2 квартиры. Льгота будет предоставляться на ту из них по которой я прописан или можно выбрать самому?
Закон разрешает плательщику выбирать объект, на который он хочет получить льготу.
Догори
lelyukh

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 18, 2013 12:19 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Виктория написав:
А если я имею в собственности 2 квартиры - 30 и 60 метров кв. В сумме получается 90 метров кв., т.е. меньше чем льгота 120 метров кв. Можно ли не уплачивать налог с обеих квартир?
Льгота предоставляется лишь на один объект недвижимости. В данном случае гражданину будет выгодно воспользоваться льготой на квартиру большей площади - 60м2.
Догори
lelyukh

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 18, 2013 12:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Александр написав:
Есть ли льготы на дачные и садовые дома? Ведь у меня это 2-й вид недвижимости?
Согласно Налоговому кодексу садовый или дачный дом не облагается налогом на недвижимость при условии, что в собственности плательщика имеется не более одного такого объекта недвижимости.
Догори
lelyukh

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 18, 2013 12:26 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ira написав:
Я хочу задати ще питання. Коли треба сплатити цей податок? Де взяти реквізити куди платити? Дякую за відповідь
До 1 липня звітного року податкові органи обчислюють для фізичних осіб суму податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, та надсилають за місцезнаходженням об'єкта житлової нерухомості податкове повідомлення-рішення про суму податку, що підлягає сплаті, а також платіжні реквізити. Фізичні особи сплачують податок на нерухоме майно протягом 60 днів із дня вручення такого повідомлення-рішення за місцем розташування об'єкта оподаткування через установи банків та поштові відділення.
Якщо громадяни проживають у сільській (селищній) місцевості, вони можуть сплачувати податок через каси сільських (селищних) рад за квитанцією про прийняття податків і зборів.
Догори
lelyukh

ПовідомленняНаписане: п'ятниця січня 18, 2013 12:33 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

lugoil написав:
Добрый день!У меня в собственности 2 квартиры: 1 кв-ра 34,9 кв.м (общей площади)и 2-я (малосемейка) 23,2 кв.м(общей площади) в равных долях с дочерью(т.е.1/2 на меня и 1/2 на дочь приватизировано.Я должна платить вышеуказанный налог и сколько??И могу я выбрать льготой 1 кв-ру, а сколько платить за 1/2 части малосемейки.
Вы можете сами выбрать объект, на который хотите получить льготу.
Льгота предоставляется лишь на один объект недвижимости. В данном случае Вам будет выгодно воспользоваться льготой на квартиру площадью 34,9 кв.м
Догори
Показувати:   
Нова тема   Цю тему закрито    Головне управління Міндоходів у Луганській області -> Інтернет-семінар Ваш часовий пояс: GMT + 2 Години
Перейти до сторінки назад  1, 2
Сторінка 2 з 2

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі